Шоу іскор

Шоу іскор від театру Огневиця
Театр вогню "Огневиця" - перший в Україні театр, котрий представив новий, вражаючий вид перформансу - "Шоу іскор" ("спаркл поі", від англ. "sparkle" - "искра").
Видовище отримало назву, що його точно описала - тисячі яскравих іскор розсипаються з рук артисту, оточуючи його великими сяючими хмарами. Унікальне по вигляду, дане шоу відрізняється як від вогняних шоу, так і від піротехнічних виробів.
"Шоу іскор" - красиве та захоплююче видовище, котре до того ж є повністю безпечним для глядачів - під час виступу ми не використовуємо жодних хімічних засобів і не виникає запаху горіння.
"Іскри" можуть йти як окремий номер, але ми рекомендуємо використовувати їх як фінал вогняної програми, перед піротехнікою. У будь-якому разі - виступ стане найбільш яскравою іскрою вашого свята!

Якщо ви вважаєте, що вогняні шоу вас вже не здивують - наш виступ змінить вашу думку!
Задайте запитання та замовте вогняне шоу з фіналом "Шоу искор" - всі консультації - безкоштовні!
Відео "Шоу іскор":

Шоу Искр Огневица Шоу искр в ресторане баккара Шоу Искр Огневица Шоу искр Ексклюзив Огневица Шоу Искр Натуралист Искры  Огневица в ресторане Ексклюзив Шоу искр и пиротехника корпоратив Натуралист Огненное шоу шоу искр Три мушкетера Шоу Искр Огневица Спаркл пои фаер шоу Розгуляево Шоу Искр Огневица Шоу Искр Огневица 2 человека