Театр Вогню "Огневиця" - креативні фаер шоу та неонові виступи

Про нас
Ми - київський театр вогню "Огневиця" - вже чотири роки створюємо вогняні шоу та неонові виступи для різних заходів: весілля, корпоративи, дні народження та ін. Ми працюємо як в Києві, так і на виїзді в будь-яку точку України або за кордоном. Гнучка, "набірна", система дозволить вам підібрати ідеальний варіант фаєр-шоу під будь-який бюджет - від 500 до 20000 грн.

Ми пропонуємо:

Вогняні шоу

Вогняні шоу - виступ артистів з відкритим вогнем використовуючи різний реквізит. Тривалість вогняного шоу - від 6 до 12 хвилин, в залежності від кількості артистів в постановці. Проводиться вогняне шоу на вулиці, або в приміщенні використовуючи бездимне пальне. Всі наші номери - повноцінні постановки з тематичними костюмами і музикою.

Шоу іскор

Шоу искр от Огневицы - наша унікальна розробка, схожа на піротехніку. Створює враження падіння тисяч яскравих іскор навкруги артиста. Тривалість - близько 2 хв.

Піротехніка

- виступ з наземною піротехнікою в руках у артистів та спеціальним піротехнічним реквізитом. Ми комбінуємо різні кольори та типи піротехніки. використовуємо статичні фігури та спецефекти.

Неонові шоу

 • Світлодіодні програми

  – шоу з світлодіодними костюмами та реквізитом, котрі синхронізовані з музикальним треком. Проводяться в приміщенні, у частковій чи повній темряві.
 • Світлові програми

  – шоу з використанням холодного неону, флюоресцентних фарб та тканин. Проводяться в повній темряві з ультрафіолетовою підсвіткою.

Додатково

:

Вогняні написи

огненная надпись

Палаюче серце

Огненное сердце на фаершоу

Маленькі сердечки

Маленькие огненные сердечки

Напис LOVE

Надпись LOVE

Ми вигідно відрізняємось від інших вогняних театрів

:
 • - Ми зафіксували ціни на вогняне шоу на рівні 2013 року без втрати якості за рахунок збільшення клієнтської бази.
 • - У нас багато досвіду завдяки доступності наших виступів
 • - Ми не даємо глядачам сумувати - постійна зміна реквізиту, синхронні постановки, взаємодія між артистами, жонглювання.
 • - Ми створюємо повноцінні шоу програми з вражаючими костюмами, тематичною музикою та ідейним наповнюванням.
 • - Ми приїздимо з власною музикальною апаратурою.

Ми гарантуємо безпеку наших шоу!

На сцені завжди присутній вогнегасник та протипожежне полотно, ми регулярно перевіряємо реквізит, а артисти проходять інструктаж з техніки безпеки.
За тривалий час на ринку ми навчились адаптуватись до найскладніших умов роботи - ми виступали навіть на понтоні посеред Дніпра! При потребі - ми все застелемо брезентом. Якщо площадка для виступу нестандартна - ми б хотіли її оглянути заздалегідь. Також, якщо у вас залишаються будь-які питання - можемо зустрітись та їх обговорити.
Залог за виступ зазвичай дорівнює вартості піротехнічного фіналу, або мінімальній фіксованій вартості. Що б забезпечити належну якість виступу, надайте нам контакти організатору чи ведучого вашого свята заздалегідь.

Наші клієнти

- як приватні особи, так і великі корпорації. Жоден клієнт не залишився незадоволеним нашим виступом!
Напишіть нам на пошту contact@ognevitsa.org.ua - ми надішлемо вам повні відео наших виступів без монтажу та розрахуємо ціну виступу, або дізнайтесь більше про замовлення вогняного шоу в Києві.