Неонове шоу

Неонове шоу - це виступ артистів з реквізитом і костюмами, які випромінюють світло.

Родзинкою нашого неонового шоу є синхронізація світіння костюмів і реквізиту з музичною композицією. Різні кольори спалахують або гаснуть в такт музиці і змінюють режими роботи в залежності від динаміки треку. Наше шоу виглядає значно більш видовищним ніж аналоги від інших театрів, а так само є однією з передових технологій в сфері неонових шоу

Вам можуть пропонувати ультрафіолетове шоу як вид неонового шоу, це не зовсім так. Ви повинні розуміти, що ультрафіолетові програми значно відрізняються від неонового шоу, і використовують тільки світіння тканин в ультрафіолеті. У неоновому шоу використовуються яскраві світлодіодні стрічки і діоди що робить шоу дуже яскравим і видовищним. Ультрафіолетове шоу як правило коштує дешевше але і виглядає менш яскраво, вимагає повної темряви і установки спеціального освітлювального обладнання. Ми рекомендуємо вам обов'язково просити відео і фото реального виступи артистів перед замовленням шоу.

Що б дізнатися більше про неоновому шоу ми відповімо на найчастіші запитання:

  • Скільки коштує і скільки триває неонове шоу:

Вартість неонового шоу від 1000 грн. Ціна залежить від кількості артистів і місця проведення. Тривалість шоу 8 хвилин.
  •  Що буде показано в шоу:

У нашому неоновому шоу задіяно 5 різних типів реквізиту. Артисти показують техніку володіння реквізитом, взаємодія між собою, ретельно продуману програму світіння костюмів під музику.
  •  Неонове шоу проводиться тільки в приміщенні?

У більшості випадків - так. У виняткових випадках шоу може проводиться на вулиці.
  • Чи необхідна повна темрява для проведення неонового шоу?

Досить буде стану сутінків і неонове шоу буде виглядати ефектно. Якщо присутній освітлювальне обладнання (лазери, кольорові прожектори і ультрафіолетові лампи) його можна використовувати, попередньо порадившись з артистами. Для ультрафіолетового шоу необхідна повна темрява.
  • Чи підходить неонове шоу для весілля / корпоративу / дитячого свята?

Кожен знаходить в неоновому шоу щось захоплююче для себе. Діти представляють артистів як світлячків або інопланетян, дорослі дивуються складності і злагодженості роботи артистів і реквізиту. На весіллі неонове шоу додасть динамічності і розбавить загальну "солодкість" обрядів і церемоній, а на корпоративному заході або дні народження неонове шоу створить атмосферу драйвовою вечірки.
  • Чи потрібно встановлювати на майданчику для виступів спеціальну апаратуру або проводити репетиції?

На сцені нічого встановлювати не потрібно. Артисти приїдуть завчасно і візуально оглянуть сцену для шоу, цього буде достатньо. Далі артисти переодягаються і розміщуються в суміжній кімнаті або за лаштунками, де готують всі технічні деталі самостійно, безпосередньо перед виступом.

                                                     
Химерна гра світла та темряви, різноманіття кольорів, що розрізають морок - все це втілює в собі неонове шоу. На відміну від вогняного шоу, де вогонь частково освітлює артиста, неонове шоу ставить акценти на яскраві частини інструменту та костюму що робити виступ загадковим неповторним.
Якщо Ви проводите своє свято в приміщенні і хочете здивувати своїх гостей чимось абсолютно новим і креативним – неонова шоу програма - саме те, що Вам потрібно. В неоново-флуоресцентному шоу використовується холодний неон, що живиться від портативних інверторів, флуоресцентна тканина та фарби, діодні стрічки. Інструмент під час виступу не нагрівається, не шкодить зору і не має майже жодних умов до місця проведення. Все що потрібно для створення неонового шоу – можливість встановлення прожекторів ультрафіолетового освітлення і достатня площа для виступу.
Виступи з неоном чудово підійдуть для весільної церемонії, корпоративу чи вечірки в ресторанах та приміщеннях без подвір’я, або почнуть загадкову казку, продовження якої у ваші гості побачать у вогняному шоу-виступі.
Раді повідомити, що при замовленні вогняного шоу та неонового виступу Ви отримаєте знижку!

неоновый костюм и веера огненно-неоновое шоу с синим и желтым костюмами и светящимися киберлоками неоновый костюм неоновый светодиодный костюм на фрик-шоу Неоновый костюм и веера в анфас Неоново-светодиодный костюм и веера в профиль Зеленые неоновые огни Вращение неоновых вееров Вращение неоновых вееров Яркий неон в темноте Неоновые крылья Неоновое шоу Огневица - трио Фрик-шоу Фрик-шоу Неоновое шоу Неоновый дуэт с кометами и веерами Фрик-шоу в зеленом неоновое шоу Киев Кафка кафе неоновое шоу Огневица неоновое шоу Огневица неоновое шоу Огневица неоновое шоу Огневица неоновое шоу Огневица неоновое шоу Огневица неоновое шоу Огневица неоновое шоу Огневица неоновое шоу Огневица