Використання піротехніки для видовищного фіналу вогняного шоу

Піротехнічні засоби прийшли в фаер шоу зовсім нещодавно і з того часу невід’ємно слідують пліч опліч доповнюючи та збагачуючи один одного. Постійно слідкуючи за новими можливостями збагачення власного шоу та тенденціям розвитку вогняного жанру наш театр доповнив свою програму піротехнічним шоу!

Піротехнічне шоу стає апогеєм вогняного виступу і прекрасною альтернативою салюту. Піротехнічні засоби що використовуються в фаер шоу – це піротехнічні фонтани, римські свічки та інша сценічна піротехніка що монтується до спеціального реквізиту.

Вогняні шоу з видовищним фіналом подарують нові враження та переживання. На відміну від всім відомих салютів, фаер-шоу з піротехнічним наповненням є новинкою та креативною частиною Вашого свята. Яскраві бризки феєрверку створять незабутнє враження свята та веселощів. Міріади вогників розлетяться гарним настроєм та незабутнім видовищем!

Слід зауважити що при використанні піротехнічних засобів підвищуються вимоги техніки безпеки до місця проведення шоу. Відстань між глядачами, легкозаймистими об’єктами, спорудами, насадженнями та сценою має бути більшою ніж при вогняному шоу.
Детальніше з вимогами проведення вогняних, піротехнічних та неонових шоу ви зможете ознайомитись на сторінці техніка безпеки вогняних шоу.

Пиротехнические пои - желтые Пиротехнические пои - красные Пиротехнические пои в фаер шоу - желтые искристые Пиротехническое шоу 3 артиста Пиротехническое шоу с надписью Пиротехническое шоу маря стаф Пиротехническое шоу большой трекс пиротехника выше средней Пиротехническое шоу Фаер шоу веселий заец Пиротехническая фигура + трекст Пиротехнические веера Пиротехника в балахоне Пиротехническуие веера Роман Пиротехническое шоу Пиротехника + горящая надпись