Вогняне шоу

Вогняне шоу ("фаєршоу", fireshow) - виступ оригінального жанру, спорідненого з цирковим мистецтвом, що полягає у виконанні танцю та трюків з вогняними інструментами, а також використанні вогню для реалізації творчої ідеї чи постановки.

Вогняне шоу від театру "Огневиця" це унікальний та неперевершений виступ. Кожен номер наповнений натхненням, пристрастю та оригінальною ідеєю. Креативні костюми допомагають повністю зануритися в історію виступу а музикальний супровід ідеально підібраний під тематичне наповнення шоу.
Серед шоу-номерів нашого театру Ви зможете обрати саме той, який доповнить та зробить неперевершеним Ваше свято! Калейдоскоп костюмів, цікаві та оригінальні номери, різноманітні вогняні інструменти, вогняні інсталяції – ми все це створимо для Вас!
Вогняне шоу від нашого театру це поєднання "механіки" виступу (швидкість, складність, потужність, яскравість), та емоційної наповненості (чуттєвість, довершеність композиції, подив).
Ви хочете що би ваш вечір став незабутнім, видовищним та неочікуваним? Зателефонуйте нам та задайте ваші питання з приводу вогняних шоу!

Безпека

Не зважаючи на небезпечний жанр виступу Вам немає чого хвилюватися. Вогняне шоу з дотриманням всіх вимог техніки безпеки є навіть більш безпечним ніж звичайний салют.

Коментар спеціаліста:
Евгений Пахомов, подполковник внутренней службы ГУ МЧС России по Самарской области, замначальника управления надзорной деятельности:
"- Шоу с живым огнем безопаснее для зрителей, чем пиротехническое шоу, так как применение пиротехнических средств всегда связано с большим радиусом разлета пиротехнических изделий. Вместе с тем, при проведении всех шоу следует соблюдать правила пожарной безопасности..»

При замовленні вогняного шоу варто враховувати:
- Територія для виступу не має бути тісною для замовленої кількості артистів
- Поблизу зони виступу мають бути відсутні легкозаймисті матеріали
- Можливість створити достатню відстань від глядачів до початку сцени
В свою чергу ми використовуємо тільки надійний реквізит, що перевіряється перед кожним виступом. Проводимо тренування та інструктажі з техніки безпеки для кожного учасника театру. Забезпечені засобами протипожежної безпеки.
Ми піклуємося і про своїх артистів виготовляючи всі костюми з натуральних тканин, без використання синтетичних добавок, що запобігає загоранню та плавленню тканини
Замовляючи вогняне шоу театру Огневиця Ви можете бути впевнені що отримаєте лише позитивні емоції

Історія вогняного шоу

Вогняне шоу має початок на березі Тихого океану, імовірно в Новій Зеландії в племені Маорі. Аборигени цього племені використовували снаряд "Поі" - "М'ячик на мотузці" як спосіб передачі глибокого культурного дійства і просто для розваги.
Обертання невеликого камінчика, обгорнутого в тканину і прив'язаного до коротенької мотузки для чоловіків призначалося також для розвитку фізичної сили і спритності, а для жінок - як вираз краси та вишуканості. Часто замість каменю використовувалися й інші наповнювачі - шерсть, дерево чи інші предмети, що підходять за формою та вагою.

Фаершоу увійшло в наш побут завдяки артистам бродячих австралійських цирків, які в ХХ столітті перейняли у аборигенів ідею обертання палаючого інструменту і вивели її на новий рівень майстерності. Вже в 1960-70-х роках по всьому світу починають прогресувати танці з вогнем під акомпанемент барабанів і бубнів. Під кінець ХХ століття цей вид мистецтва крім циркового аспекту став набувати особливий філософський сенс.
Для України цей вид мистецтва залишається відносно новим, проте завжди позитивно зустрічається публікою як оригінальний та ексцентричний спосіб розважити своїх гостей.

Мистецтво фаершоу об'єднало в собі цілу субкультуру артистів вогняного жанру, людей для яких створення вогняного шоу стало не тільки роботою, а і сенсом життя. Кожен артист створює фаершоу з власними інструментами, ідеями, вподобаннями. Ми створюємо вогняне шоу орієнтуючись в першу чергу на враження глядача, його, відмінний від нашого, погляд на вогонь. Шоу програма нашого театру – не вуличні виступи, а постановочні номери, що позиціонуються не лише на демонстрації вогню, а й створенні сюжету та костюмованого супроводу всього вогняного виступу. В вогняному шоу задіяні акробатика, синхронні постановки, велика кількість інструментів – все, що потрібно для демонстрації фаершоу високого рівня.

Шоу на свадьбе огненно-светодиодное шоу 2 человека Огненное шоу театр Огневица Фаер шоу огненный театр Огневица Огненное шоу Опера веселий заяц Огненное шоу в козацком стане Фаер шоу на свадьбе Фаер шоу в костюмах Вогняне шоу огненно-светодиодное шоу 5 человек Свадебное огненное шоу Огненные пушки (генераторы огня) Огненное шоу Игра престолов Фаер шоу красивые костюмы Огненные сердца на свадьбе Огненное шоу в ресторане Фаер шоу черно белое Вогняне шоу на веселлі огненно-светодиодное шоу огненно-светодиодное шоу 3 человека Максимальная пиротехника Выдыхание огня