Колектив театру

Колектив нашого театру – не просто люди, що поєднані спільною працею, а велика дружня родина. Щоденні тренування, передавання досвіду, співпраця та довіра - найбільш важливі частини створення якісного виступу, а плідна праця та прагнення до самореалізації - невід'ємні риси кожного з нас.
Вкажіть формат шоу, необхідну кількість учасників - і ми створимо для Вас шоу професійного рівня в залежності від Ваших вподобань та потреб.

Сольні виступи

Індивідуальні виступи артиста - чудовий вибір для заходів з невеликою сценою. Сольний виступ – це не імпровізація, а повноцінний номер артиста з одним чи декількома інструментами, оригінальним костюмом та відповідним музичним супроводом. Загадковою та неочікуваною буде зустріч гостей артистом вогняного жанру в тематичному вбранні.
Навіть один учасник нашого театру створить неперевершене неонове шоу. Будь яка вечірка, виступ співака чи DJ сповниться чарівних ноток загадковості, яскравого світла та гарного настрою!

Вогняний дует

Повноцінне шоу, де споріднення думок, постійні тренування та роки співпраці безпрограшно переплітаються в реалізації шоу-програми, створюючи дивовижне поєднання осіб, вогню та музики. За час щоденних тренувань, в результаті тисячі спроб і помилок ми навчились безпомилково розуміти один одного, відчувати кожен рух та намір свого партнера - і саме цим вогняне шоу у виконанні нашого дуету позитивно відрізняється від інших.
Загадкове поєднання жіночого та чоловічого начал у вогні виступу стане апогеєм весільної церемонії, зачарує ваших гостей, загартує лірикою вогню щойно створену щасливу родину. Більш романтичного та оригінального подарунку Вам просто не знайти!
Від ніжності весільного вогняного шоу не залишиться й сліду на вашому корпоративі, де дует створить комедійну постановку в яскравих костюмах та з запальними мотивами! Наш виступ стане вибуховим завершенням вашого заходу, або лише позитивним початком вечірки, що триватиме всю ніч!

Вогняне шоу XL

Гордістю нашого колективу і причиною до заздрощів Ваших гостей стане грандіозне шоу великої кількості артистів. Синхронні постановки, величезна кількість вогню на сцені, різноманіття інструментів та їх гармонійне поєднання вийде за рамки того що Ви вважали можливим.
Шоу такого масштабу не залишить байдужим жодного!