Техніка безпеки

Вогняне шоу на відкритому повітрі

• Наявність місця виступу габаритами не менше ніж 2 метри квадратні з розрахунку на одного артиста.
• Забезпечення відсутності гостей, фото та відео операторів в зоні виступу артистів, про що буде завчасно повідомлено.
• Відсутність в зоні виступу та поблизу неї легкозаймистих речовин, насаджень, крихких скляних споруджень.
• Забезпечення артистів приміщенням для перевдягання, наявність водопостачання, туалету (оговорюється індивідуально).
• Дотримання часових рамок виступу. Затримки перед та під час проведення виступу безпосередньо впливають на якості інструменту, і зменшують яскравість та тривалість вогню.
• Забезпечення звукового супроводу достатньої потужності.
Вогняне шоу в приміщенні може бути проведене лише зі згоди його власника. Зона виступу має бути гарно вентильована, висота стелі має складати не менше 4х метрів. Можливість проведення вогняного шоу в приміщенні обговорюється індивідуально в кожному окремому випадку.

Піротехніка

Піротехнічні засоби використовуються лише на вулиці, у віддаленні від насаджень, будівель та легкозаймистих речовин. Відстань від робочої зони до глядачів та сторонніх предметів має становити від 10 метрів. У разі конфігураційних особливостей території виступу необхідно завчасно нас попередити.

Неонове шоу

• При необхідності проведення неонового шоу на вулиці деталі виступу обговорюються окремо
• Можливість встановлення та живлення ультрафіолетових ламп від мережі 220Вт
• Для забезпечення оптимального враження від шоу, відстань до зони виступу має становити більше 2 метрів, освітлення в приміщенні вимкнене, наявність лазерних та інших світлових ефектів обговорюються завчасно з відповідальною особою.

Загальні положення

Для спрощення взаємовідносин між замовником та учасниками театру прохання відразу надати інформацію про координатора чи розпорядника заходу з яким будуть обговорені всі технічні питання.
Транспортні витрати, витрати на проживання та харчування в разі виїзних проектів обговорюються окремо. Переміщення артистів по території Києва не оплачується.
Розмір та порядок здійснення передплати оговорюється індивідуально.
В разі порушення правил безпеки та умов проведення виступу колектив театру не несе відповідальності за заподіяні збитки.

Вимоги до проведення шоу направлені в першу чергу на Вашу безпеку і покликані огородити Вас від будь яких негативних наслідків. Ми прагнемо подарувати вам лише позитивні емоції, радість та задоволення від наших виступів!