Реквізит

Для вогняного шоу ми використовуємо інструмент, виготовлений з кевларового та керамічного шнура - вогнетривкої тканини, що не плавиться, не розтріпується і не сотається під час горіння, забеспечуючи безпеку як артисту, так і глядачам. Для того що би бути впевненими у якості та безпечності реквізиту - ми виготовляємо його самостійно з дотриманням всіх можливих застережних заходів. Всі гніти надійно закріплені, петлі та ручки виготовлені з натуральної шкіри, карабіни та ланцюги мають високий поріг міцності.

Запальним засобом слугує освітлений та очищений керосин. Керосин має нижчу температуру горіння ніж більшість горючих засобів, тому ідеально підходить для вогняних шоу.

Перед кожним шоу весь реквізит проходить ретельну перевірку для забезпечення повної безпеки під час виступу.

Інструмент для неонового шоу також виконується індивідуально та за власними ескізами. При виготовленні реквізиту використовується світодіодна стрічка, холодний неон, флуоресцентні тканини та фарби. Інвертори та акумуляційні блоки виготовлені спеціалістами-радіотехніками.

Креативні ідеї та індивідуальний підхід до виготовлення інструменту дозволяє створювати шоу принципово відмінне від інших. А високий рівень відповідальності та професіоналізму гарантує проведення вогняних та неонових шоу на самому високому рівні.

На базі театру працює майстерня реквізиту. Якщо ви бажаєте придбати інструмент, або виготовити його за власним кресленням будь ласка зв’яжіться з нами